Der findes endnu ingen søgninger
      The Flat Lay Co. - THE FLAT LAY CO. OPEN FLAT MAKEUP BAG - Toilettaske - leopard print, Forstør

      The Flat Lay Co.
      THE FLAT LAY CO. OPEN FLAT MAKEUP BAG - Toilettaske - leopard print

      219,00 krinkl. moms

      Farve:

       

      Levering

      Solgt og afsendt af

      • Premiumlevering

        ons 20 maj – tor 21 maj

        39 kr.

      • Standard levering

        tor 21 maj

        39 kr.

      Returnering

      Om produktet

      Vi introducerer dig til den nyeste udgave af kult-makeuptasken fra England: Flat Lay Makupbox! Denne søde strukturerede taske sparer tid, idet den folder sig ud og bliver til en dyb bakke, der kan åbnes og lukkes med lynlåsen på få sekunder. Den indeholder også 3 elastiske penselholdere og en lille pose med lynlås. Brug aldrig mere kostbare minutter om morgenen i jagten på din yndlings-eyeliner.

      Fold pungen ud og smid alt dit makeup i den. Du kan stikke dine pensler i de dertil beregnede penselholdere og lægge små ting (som smykker eller hårspænder) i lynlåslommen. Træk derefter i snøretrækket for at lukke pungen på få sekunder! Der er to ydre velcrolommer, som du kan bruge til ekstra opbevaring – de er super praktiske til at opbevare hårelastikker eller svampe. Du kan også trække velcrolukningerne på hver lomme sammen for at give pungen en mere struktureret form.

      The Flat Lay Co.

      Flere skønhedsprodukter
      Anbefalinger til dig

      Oplev mere
      The Flat Lay Co., ESSENTIAL POUCH - Toilettaske - leopard

      The Flat Lay Co.ESSENTIAL POUCH - Toilettaske - leopard

      134,00 kr

      Oprindeligt:149,00 kr-10%

      The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - sweet pink hearts parachute

      The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - sweet pink hearts parachute

      220,00 kr

      Normalpris:259,00 kr-15%

      The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - flower bouquet

      The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - flower bouquet

      219,00 kr

      The Flat Lay Co., STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - leopard print

      The Flat Lay Co.STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - leopard print

      149,00 kr

      The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - mediterranean oranges
      • Perfekte sammensætninger

      The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - mediterranean oranges

      219,00 kr

      The Flat Lay Co., FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - sweet pink hearts
      • Perfekte sammensætninger

      The Flat Lay Co.FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - sweet pink hearts

      220,00 kr

      Normalpris:259,00 kr-15%

      The Flat Lay Co., THE SHOWCASE XL - Toilettaske - warped leopard

      The Flat Lay Co.THE SHOWCASE XL - Toilettaske - warped leopard

      379,00 kr

      The Flat Lay Co., JELLY FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - limes

      The Flat Lay Co.JELLY FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - limes

      186,00 kr

      Normalpris:189,00 kr-2%

      The Flat Lay Co., LUNAR POUCH  - Toilettaske - pink and orange

      The Flat Lay Co.LUNAR POUCH - Toilettaske - pink and orange

      139,00 kr

      The Flat Lay Co., THE SHOWCASE SMALL - Toilettaske - classic black

      The Flat Lay Co.THE SHOWCASE SMALL - Toilettaske - classic black

      279,00 kr

      The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - cherries
      • Perfekte sammensætninger

      The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - cherries

      197,00 kr

      The Flat Lay Co., JELLY FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - mediterranean oranges
      • Perfekte sammensætninger

      The Flat Lay Co.JELLY FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - mediterranean oranges

      219,00 kr

      The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - limes

      The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - limes

      219,00 kr

      The Flat Lay Co., JELLY FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - cherries
      • Perfekte sammensætninger

      The Flat Lay Co.JELLY FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - cherries

      186,00 kr

      Normalpris:189,00 kr-2%

      The Flat Lay Co., ESSENTIAL MAKEUP POUCH - Toilettaske - blue

      The Flat Lay Co.ESSENTIAL MAKEUP POUCH - Toilettaske - blue

      127,00 kr

      Normalpris:149,00 kr-15%

      Mere fra The Flat Lay Co.

      Oplev mere
      • The Flat Lay Co., FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - pink leopard

        The Flat Lay Co.FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - pink leopard

        197,00 kr

        Oprindeligt:219,00 kr-10%

      • The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - celestial blue embroidered velvet

        The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - celestial blue embroidered velvet

        319,00 kr

      • The Flat Lay Co., THE SHOWCASE SMALL - Toilettaske - warped leopard

        The Flat Lay Co.THE SHOWCASE SMALL - Toilettaske - warped leopard

        279,00 kr

      • The Flat Lay Co., MARSHMALLOW FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - warped leopard

        The Flat Lay Co.MARSHMALLOW FLAT LAY MAKEUP BOX BAG - Toilettaske - warped leopard

        220,00 kr

      • The Flat Lay Co., MARSHMALLOW ESSENTIAL MAKEUP POUCH - Toilettaske - sweet pink hearts
        • Perfekte sammensætninger

        The Flat Lay Co.MARSHMALLOW ESSENTIAL MAKEUP POUCH - Toilettaske - sweet pink hearts

        197,00 kr

        Oprindeligt:219,00 kr-10%

      • The Flat Lay Co., STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - sweet pink hearts
        • Perfekte sammensætninger

        The Flat Lay Co.STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - sweet pink hearts

        152,00 kr

        Oprindeligt:169,00 kr-10%

      • The Flat Lay Co., STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - mediterranean oranges

        The Flat Lay Co.STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - mediterranean oranges

        149,00 kr

      • The Flat Lay Co., ESSENTIAL POUCH - Toilettaske - pink leopard

        The Flat Lay Co.ESSENTIAL POUCH - Toilettaske - pink leopard

        134,00 kr

        Oprindeligt:149,00 kr-10%

      • The Flat Lay Co., MESH LUNAR FLAT LAY MAKEUP POUCH - Makeup-accessories - pink

        The Flat Lay Co.MESH LUNAR FLAT LAY MAKEUP POUCH - Makeup-accessories - pink

        118,00 kr

        Normalpris:139,00 kr-15%

      • The Flat Lay Co., DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - ditsy bows

        The Flat Lay Co.DRAWSTRING FLAT LAY MAKEUP BAG - Toilettaske - ditsy bows

        255,00 kr

        Oprindeligt:319,00 kr-20%

      • The Flat Lay Co., STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - frutas

        The Flat Lay Co.STANDING MAKEUP BRUSH CASE - Toilettaske - frutas

        169,00 kr

      • The Flat Lay Co., ESSENTIAL MAKEUP POUCH - Toilettaske - pink

        The Flat Lay Co.ESSENTIAL MAKEUP POUCH - Toilettaske - pink

        149,00 kr

      Bedre sammen
      Andre kigger også på

      • Glov, TWO SIDED HAIR TOWEL WRAP - Hårstyling-accessories - cheetah
        • Rejsestørrelse

        GlovTWO SIDED HAIR TOWEL WRAP - Hårstyling-accessories - cheetah

        149,00 kr

      • KIKO Milano, BEAUTY CASE MEDIUM - Makeup-accessories

        KIKO MilanoBEAUTY CASE MEDIUM - Makeup-accessories

        109,00 kr

      • Tangle Teezer, THE ULTIMATE DETANGLER - Hårbørste - purple

        Tangle TeezerTHE ULTIMATE DETANGLER - Hårbørste - purple

        129,00 kr

      • KIKO Milano, MAKE UP ORGANIZER - Makeup-accessories

        KIKO MilanoMAKE UP ORGANIZER - Makeup-accessories

        169,00 kr

      • Real Techniques, NEW NUDES 2.0 BLURRED BASE SET - Makeupbørstesæt

        Real TechniquesNEW NUDES 2.0 BLURRED BASE SET - Makeupbørstesæt

        219,00 kr

      • Glov, GLOV® ANTI-FRIZZ SATIN HAIR BONNET - HAIR PROTECTING SLEEP CAP - Hårstyling-accessories - champagne
        • Perfekte sammensætninger

        GlovGLOV® ANTI-FRIZZ SATIN HAIR BONNET - HAIR PROTECTING SLEEP CAP - Hårstyling-accessories - champagne

        93,00 kr

        Normalpris:109,00 kr-15%

      • Brushworks, BRUSHWORKS LUXE SATIN PILLOWCASE - Hudplejeredskab

        BrushworksBRUSHWORKS LUXE SATIN PILLOWCASE - Hudplejeredskab

        89,00 kr

      • Le Mini Macaron, NAIL DRILL - Negleredskab - pink
        • Nyhed

        Le Mini MacaronNAIL DRILL - Negleredskab - pink

        279,00 kr

      • KIKO Milano, MINI POCHETTE - Makeup-accessories

        KIKO MilanoMINI POCHETTE - Makeup-accessories

        59,00 kr

      • KIKO Milano, TRAVEL BRUSH SET - Makeupbørstesæt
        • Perfekte sammensætninger

        KIKO MilanoTRAVEL BRUSH SET - Makeupbørstesæt

        159,00 kr

      • Real Techniques, AU NATUREL COMPLETE BRUSH KIT - Makeupbørstesæt

        Real TechniquesAU NATUREL COMPLETE BRUSH KIT - Makeupbørstesæt

        206,00 kr

        Oprindeligt:229,00 kr-10%

Mere inspiration

      • adidas Continental 80
      • adidas Ozweego
      • adidas Samba
      • ASICS Gel 1090
      • ASICS GT 2000
      • Jeans til herrer
      • Jordan Air 1
      • Konfirmationskjoler
      • Konfirmationstøj