• Deal
Sorte læder ankelstøvler med et slankt design, spids tå, elastiske sideskoder og en lav blokhæl. Tekstureret overflade med en flap til at trække i.

Vagabond
KELSEY - Cowboy- / bikerstøvlette - black

1.256,00 krinkl. moms

Oprindeligt:1.395,00 kr-10%

Nuværende valgt farveFarve: black

Find den størrelse, der passer til dine mål

Levering

  • Standard levering

    ons 27 maj – tor 28 maj

    gratis

Gratis levering og retur

30 dages fuld returret

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Varenummer:
 
VA111N0HF-Q11

Skaftehøjde:
 
Ankelhøj
Hælhøjde:
 
4 cm i størrelsen 39
Hælhøjde:
 
Lav

Vagabond

Tilføj stilen til din garderobe
Outfitinspiration

Sort oversized jakke over en mønstret, grå og hvid skjorte, kombineret med brede sorte bukser og sorte sko. Trædør med stjernedetaljer.
Benjie
Kvinde med briller på hovedet iført sort, blød jakke, kort mørk højhalset trøje, brede blå jeans og sorte sko står med armene udstrakt.
ileniazanetti
Person med rødt hår iført en brun jakke med pelskrave over en blå paliettop, vide jeans, sorte sko og dekorativt hovedbeklædning, stående indendørs.
ileniazanetti
Beige uldfrakke med oversized ærmer, ribbet grå turtleneck sweater, sorte jeans og ankelstøvler, sat mod en brostensbaggrund.
charlottecmanning
Strikket cremet rullekravesweater, skræddersyede grå højtaljede bukser, sort bælte, sort totebag og sorte hælsko. Glat tekstur.
ByElisabethS
Sort oversized skjorte og brede bukser, med et burgunder slips og mørke solbriller, står i et tekstureret underjordisk parkeringsområde.
Benjie
Gråbrun strikbluse med tørklædedetalje, lyseblå vidde jeans og sorte ankelstøvler. Bærer en stor grå taske med mørke accenter.
ranhelwa

Variationer af looket
Anbefalinger til dig

Oplev mere
  • Vagabond, KELSEY - Støvletter - black
    • Deal

    VagabondKELSEY - Støvletter - black

    1.256,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-10%

  • Replay, VIOLET - Cowboy- / bikerstøvlette - black
    • Deal

    ReplayVIOLET - Cowboy- / bikerstøvlette - black

    948,00 kr

    Oprindeligt:1.895,00 kr-50%

    Sidste laveste pris1.232,00 kr-23%

  • Vagabond, BLANCA - Støvletter - chocolate
    • Deal
    • Mix & match

    VagabondBLANCA - Støvletter - chocolate

    1.256,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-10%

  • Vagabond, VIVIAN - Pumps - black
    • Mix & match

    VagabondVIVIAN - Pumps - black

    1.195,00 kr

  • Bronx, NEW CLINT - Cowboy- / bikerstøvlette - black
    • Deal

    BronxNEW CLINT - Cowboy- / bikerstøvlette - black

    673,00 kr

    Normalpris:1.345,00 kr-50%

  • Vagabond, LIVIA - Ballerinasko - black
    • Deal

    VagabondLIVIA - Ballerinasko - black

    648,00 kr

    Normalpris:1.295,00 kr-50%

  • NA-KD, BLOCK HEEL - Støvletter - brown
    • Deal

    NA-KDBLOCK HEEL - Støvletter - brown

    674,25 kr

    Oprindeligt:899,00 kr-25%

    Sidste laveste pris849,00 kr-21%

  • Vagabond, ALEYA - Ballerinasko - black

    VagabondALEYA - Ballerinasko - black

    1.095,00 kr

  • Vagabond, HEDDA - Støvletter - black

    VagabondHEDDA - Støvletter - black

    1.395,00 kr

  • Cesare Gaspari, Støvletter - black
    • Deal

    Cesare GaspariStøvletter - black

    1.253,00 kr

    Oprindeligt:1.551,00 kr-19%

  • Vagabond, DELIA - Ballerinasko m/ rem - black
    • Deal

    VagabondDELIA - Ballerinasko m/ rem - black

    719,00 kr

    Normalpris:799,00 kr-10%

  • Zign, LEATHER UNISEX - Cowboy- / bikerstøvlette - black
    • Deal

    ZignLEATHER UNISEX - Cowboy- / bikerstøvlette - black

    602,00 kr

    Normalpris:669,00 kr-10%

  • Cesare Gaspari, BLOCK  WITH FRONT ZIPPER - Højhælede støvletter - black
    • Deal

    Cesare GaspariBLOCK WITH FRONT ZIPPER - Højhælede støvletter - black

    941,00 kr

    Oprindeligt:1.402,00 kr-33%

  • Vagabond, HEDDA - Støvletter - chocolate
    • Deal
    • Mix & match

    VagabondHEDDA - Støvletter - chocolate

    1.256,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-10%

  • Vagabond, KELSEY - Støvletter - chocolate

    VagabondKELSEY - Støvletter - chocolate

    1.495,00 kr

Mere fra Vagabond

Oplev mere
  • Vagabond, ALINA - Støvletter - black

    VagabondALINA - Støvletter - black

    1.495,00 kr

  • Vagabond, AINO - Støvletter m/ kilehæl - black
    • Deal

    VagabondAINO - Støvletter m/ kilehæl - black

    698,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-50%

  • Vagabond, Støvletter - black
    • Deal

    VagabondStøvletter - black

    1.046,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-25%

  • Vagabond, HEDDA - Støvletter - black

    VagabondHEDDA - Støvletter - black

    1.395,00 kr

  • Vagabond, NELLA - Støvletter - black

    VagabondNELLA - Støvletter - black

    1.395,00 kr

  • Vagabond, BLANCA - Støvletter - black

    VagabondBLANCA - Støvletter - black

    1.395,00 kr

  • Vagabond, KELSEY - Støvletter - java
    • Deal

    VagabondKELSEY - Støvletter - java

    1.346,00 kr

    Normalpris:1.495,00 kr-10%

  • Vagabond, LIVIA - Støvletter - chocolate
    • Deal

    VagabondLIVIA - Støvletter - chocolate

    748,00 kr

    Normalpris:1.495,00 kr-50%

  • Vagabond, KELSEY - Støvletter - cocoa brown

    VagabondKELSEY - Støvletter - cocoa brown

    1.395,00 kr

  • Vagabond, KENOVA - Støvletter - black
    • Deal

    VagabondKENOVA - Støvletter - black

    1.166,00 kr

    Normalpris:1.295,00 kr-10%

  • Vagabond, KELSEY - Cowboy- / bikerstøvler - cocoa brown
    • Deal

    VagabondKELSEY - Cowboy- / bikerstøvler - cocoa brown

    1.271,00 kr

    Normalpris:1.695,00 kr-25%

  • Vagabond, MONA - Støvletter - chocolate
    • Deal

    VagabondMONA - Støvletter - chocolate

    1.046,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-25%

  • Vagabond, HEDDA - Høje støvler/ Støvler - black
    • Deal

    VagabondHEDDA - Høje støvler/ Støvler - black

    1.327,00 kr

    Normalpris:1.895,00 kr-30%

  • Vagabond, GISELLE - Støvletter - chocolate

    VagabondGISELLE - Støvletter - chocolate

    1.495,00 kr

  • Vagabond, MONA - Støvletter - black
    • Deal

    VagabondMONA - Støvletter - black

    1.256,00 kr

    Normalpris:1.395,00 kr-10%

Bedre sammen
Andre kigger også på

Oplev mere
  • Vagabond, HILO - Håndtasker - coffee
    • Deal
    • Mix & match

    VagabondHILO - Håndtasker - coffee

    2.066,00 kr

    Oprindeligt:2.295,00 kr-10%

  • Vagabond, VALENCE - Håndtasker - brown
    • Deal

    VagabondVALENCE - Håndtasker - brown

    798,00 kr

    Normalpris:1.595,00 kr-50%

  • Vagabond, CANNES - Shopping bags - coffee
    • Deal
    • Mix & match

    VagabondCANNES - Shopping bags - coffee

    2.246,00 kr

    Normalpris:2.495,00 kr-10%

  • Vagabond, CANNES MINI - Skuldertasker - brown
    • Deal

    VagabondCANNES MINI - Skuldertasker - brown

    1.886,00 kr

    Normalpris:2.095,00 kr-10%

  • Vagabond, HILO - Skuldertasker - black
    • Deal

    VagabondHILO - Skuldertasker - black

    2.066,00 kr

    Oprindeligt:2.295,00 kr-10%

  • Stradivarius, FLOCKED QIPAO STYLE - T-shirts print - black

    StradivariusFLOCKED QIPAO STYLE - T-shirts print - black

    159,00 kr

  • Zign, LEATHER UNISEX - Bælter - black

    ZignLEATHER UNISEX - Bælter - black

    159,00 kr

  • YOURTURN, RIB HENLEY MUSCLE FIT LONG SLEEVED - Langærmet T-shirt - true black

    YOURTURNRIB HENLEY MUSCLE FIT LONG SLEEVED - Langærmet T-shirt - true black

    109,00 kr

  • Vagabond, ITAMI - Håndtasker - black

    VagabondITAMI - Håndtasker - black

    1.895,00 kr

  • Vagabond, CANNES MINI - Skuldertasker - cognac
    • Deal

    VagabondCANNES MINI - Skuldertasker - cognac

    1.706,00 kr

    Normalpris:1.895,00 kr-10%

  • Vagabond, BARI - Skuldertasker - black

    VagabondBARI - Skuldertasker - black

    1.595,00 kr

  • Vagabond, ITAMI - Håndtasker - brown
    • Mix & match

    VagabondITAMI - Håndtasker - brown

    1.895,00 kr

  • Vagabond, VALENCE - Håndtasker - black
    • Deal

    VagabondVALENCE - Håndtasker - black

    1.037,00 kr

    Normalpris:1.595,00 kr-35%

  • Mango, Overgangsjakke - brown

    MangoOvergangsjakke - brown

    599,00 kr

  • Vagabond, NAPLES - Skuldertasker - black

    VagabondNAPLES - Skuldertasker - black

    1.195,00 kr