Der findes endnu ingen søgninger
      Sort læder flad sko med rund tå, der har en blød sort elastisk strop over vristen. Glat tekstur og minimalistisk design.

      Vagabond
      JOLIN - Ballerinasko m/ rem - black

      799,00 krinkl. moms

      Nuværende valgt farveFarve: black

      Produktet er stor i størrelsen, og vi anbefaler derfor at gå en størrelse ned

      Levering

      • Standard levering

        fre 22 maj

        gratis

      Gratis levering og retur

      30 dages fuld returret

 
       
       
       
       

       
       
       
       
      Varenummer:
       
      VA111A0UY-Q11

      Hælhøjde:
       
      Uden hæl

      Vagabond

      Tilføj stilen til din garderobe
      Outfitinspiration

      Hvid skjorte, lyseblå brede jeans, sorte flade sko, holder en buket indpakket i lyserødt papir, med en struktureret brun taske.
      sharleeena
      Sort croptop med hvide prikker, hvide vide bukser, sorte sko og en sort taske; tilbehøret inkluderer et perlearmbånd og en guldring.
      sharleeena
      Beige trenchcoat, sort top, mørkeblå jeans, solbriller og en brun monogram skuldertaske, siddende på en bænk med to runde borde i nærheden.
      sharleeena
      Hvid skjorte med knapper, mørke wide-leg bukser og sorte sko; står på trapper med struktureret blå tæppe og udsmykkede vægdetaljer.

VagabondELLIS - Ballerinasko - black

        1.076,00 kr

        Normalpris:1.195,00 kr-10%

      • Vagabond, HILLARY - Ballerinasko - black

        VagabondHILLARY - Ballerinasko - black

        749,00 kr

      • RYŁKO, Ballerinasko m/ rem - black

        RYŁKOBallerinasko m/ rem - black

        829,00 kr

      • Vagabond, KENOVA - Loafers - black

        VagabondKENOVA - Loafers - black

        999,00 kr

      • Vagabond, SAMMIE - Loafers - black

        VagabondSAMMIE - Loafers - black

        999,00 kr

      • Vagabond, LINN - Loafers - black

        VagabondLINN - Loafers - black

        1.295,00 kr

      • Vagabond, SANDY - Loafers - black

        VagabondSANDY - Loafers - black

        799,00 kr

      • Vagabond, AMINA - Loafers - black
        • Deal

        VagabondAMINA - Loafers - black

        1.076,00 kr

        Normalpris:1.195,00 kr-10%

      • Vagabond, CONNIE - Slip-on sandaler - black

        VagabondCONNIE - Slip-on sandaler - black

        649,00 kr

      • Vagabond, ALEYA - Ballerinasko - black

        VagabondALEYA - Ballerinasko - black

        1.095,00 kr

      • Vagabond, HOLLIE - Ballerinasko - black

        VagabondHOLLIE - Ballerinasko - black

        899,00 kr

      • Vagabond, DELIA - Ballerinasko m/ rem - black

        VagabondDELIA - Ballerinasko m/ rem - black

        799,00 kr

      • Vagabond, ALEX  - Loafers - black

        VagabondALEX - Loafers - black

        1.195,00 kr

      • Vagabond, JOLIN - Ballerinasko - coffee
        • Mix & match

        VagabondJOLIN - Ballerinasko - coffee

        799,00 kr

      • Massimo Dutti, SOFT BALLERINAS - Ballerinasko - black

        Massimo DuttiSOFT BALLERINAS - Ballerinasko - black

        850,00 kr

      Mere fra Vagabond

      Oplev mere
      • Vagabond, HILLARY - Ballerinasko - coffee

        VagabondHILLARY - Ballerinasko - coffee

        749,00 kr

      • Vagabond, ALEYA - Ballerinasko - coffee

        VagabondALEYA - Ballerinasko - coffee

        1.095,00 kr

      • Vagabond, JOLIN - Ballerinasko - nougat

        VagabondJOLIN - Ballerinasko - nougat

        799,00 kr

      • Vagabond, JOLIN - Ballerinasko - rust
        • Deal

        VagabondJOLIN - Ballerinasko - rust

        719,00 kr

        Normalpris:799,00 kr-10%

      • Vagabond, JOLIN - Ballerinasko - black

        VagabondJOLIN - Ballerinasko - black

        799,00 kr

      • Vagabond, DELIA - Ballerinasko m/ rem - black
        • Deal

        VagabondDELIA - Ballerinasko m/ rem - black

        639,00 kr

        Normalpris:799,00 kr-20%

      • Vagabond, ALEYA - Ballerinasko - cream
        • Nyhed

        VagabondALEYA - Ballerinasko - cream

        1.095,00 kr

      • Vagabond, DELIA - Ballerinasko m/ rem - dark red
        • Deal

        VagabondDELIA - Ballerinasko m/ rem - dark red

        599,00 kr

        Normalpris:799,00 kr-25%

      • Vagabond, ALEYA - Ballerinasko - rust
        • Deal

        VagabondALEYA - Ballerinasko - rust

        986,00 kr

        Oprindeligt:1.095,00 kr-10%

      • Vagabond, HOLLIE - Ballerinasko - coffee
        • Deal

        VagabondHOLLIE - Ballerinasko - coffee

        719,00 kr

        Normalpris:799,00 kr-10%

      • Vagabond, ALEYA - Loafers - coffee
        • Nyhed

        VagabondALEYA - Loafers - coffee

        1.195,00 kr

      • Vagabond, HOLLIE - Ballerinasko - off white

        VagabondHOLLIE - Ballerinasko - off white

        899,00 kr

      • Vagabond, HERMINE - Ballerinasko - coffee

        VagabondHERMINE - Ballerinasko - coffee

        799,00 kr

      • Vagabond, HERMINE - Foldbare ballerinasko - safari

        VagabondHERMINE - Foldbare ballerinasko - safari

        799,00 kr

      • Vagabond, SAMMIE - Mokkasiner - coffee
        • Deal

        VagabondSAMMIE - Mokkasiner - coffee

        899,00 kr

        Normalpris:999,00 kr-10%

      Bedre sammen
      Andre kigger også på

      Oplev mere
      • Vagabond, VALENCE - Håndtasker - brown
        • Deal

        VagabondVALENCE - Håndtasker - brown

        798,00 kr

        Normalpris:1.595,00 kr-50%

      • Vagabond, HILO - Håndtasker - coffee
        • Deal
        • Mix & match

        VagabondHILO - Håndtasker - coffee

        2.066,00 kr

        Oprindeligt:2.295,00 kr-10%

      • Vagabond, CANNES - Shopping bags - coffee
        • Deal
        • Mix & match

        VagabondCANNES - Shopping bags - coffee

        2.246,00 kr

        Normalpris:2.495,00 kr-10%

      • Bershka, TROUSERS - Bukser - light yellow

        BershkaTROUSERS - Bukser - light yellow

        299,00 kr

      • Massimo Dutti, Bluse - yellow

        Massimo DuttiBluse - yellow

        600,00 kr

      • Massimo Dutti, Læderjakker - sand

        Massimo DuttiLæderjakker - sand

        2.600,00 kr

      • adidas Originals, ASYMETRIC SKIRT - A-snit nederdel - night indigo
        • Deal

        adidas OriginalsASYMETRIC SKIRT - A-snit nederdel - night indigo

        431,00 kr

        Oprindeligt:479,00 kr-10%

      • Massimo Dutti, GATHERED FLARED MIDI SKIRT - Maxinederdele - mottled dark brown
        • Nyhed

        Massimo DuttiGATHERED FLARED MIDI SKIRT - Maxinederdele - mottled dark brown

        600,00 kr

      • Zign, LEATHER - Håndtasker - dark red
        • Deal

        ZignLEATHER - Håndtasker - dark red

        240,00 kr

        Oprindeligt:479,00 kr-50%

        Sidste laveste pris359,00 kr-33%

      • Massimo Dutti, HIGH COLLAR STRIPED BOMBER JACKET - Let jakke / Sommerjakker - dark blue
        • Nyhed

        Massimo DuttiHIGH COLLAR STRIPED BOMBER JACKET - Let jakke / Sommerjakker - dark blue

        1.000,00 kr

      • Vagabond, CANNES MINI - Skuldertasker - brown

        VagabondCANNES MINI - Skuldertasker - brown

        2.095,00 kr

      • Vagabond, CANNES MID - Håndtasker - coffee
        • Deal

        VagabondCANNES MID - Håndtasker - coffee

        1.421,00 kr

        Normalpris:1.895,00 kr-25%

      • Massimo Dutti, FLOWING V-NECK MIDI DRESS - Maxikjoler - dark brown

        Massimo DuttiFLOWING V-NECK MIDI DRESS - Maxikjoler - dark brown

        1.000,00 kr

      • Mango, Overgangsjakke - brown

        MangoOvergangsjakke - brown

        599,00 kr

      • Vagabond, HILO - Skuldertasker - black
        • Deal

        VagabondHILO - Skuldertasker - black

        2.066,00 kr

        Oprindeligt:2.295,00 kr-10%