Min brugerkonto

Produktet er desværre udsolgt. Opret en påmindelse, så holder vi øje med den for dig.

    Sort langærmet ribbet kjole med tætsiddende skær og udvidet skørt, med lodrette folder og en glat overflade, parret med sorte knæhøje støvler.
    Sort, langærmet kjole med tætsiddende liv, ribbet tekstur og en flydende, plisseret skørt. Sammen med støvler i knæhøjde i sort.
    Sort ribbet strikket kjole med lange ærmer, der har en tætsiddende overdel og en udstyret nederdel. Bæres med høje sorte hæle støvler.
    Sort langærmet kjole med ribbet tekstur, tætsiddende liv og flagrende nederdel, båret med knæhøje sorte støvler og en glat overflade.
    Sort kjole med lange ærmer, ribbet tekstur på overdelen, flydende nederdel og knæhøje sorte læderstøvler med bred hæl.
    Sort ribbet langærmet kjole med tætsiddende overdel og flared nederdel. Har rund halsudskæring og tekstureret mønster over det hele.
    Sort kjole med lange ærmer og struktureret ribbinding, der har en tætsiddende top og en udvidet nederdel. Rund halsudskæring og detaljer med lodrette striber.
    Sort kjole med ribbet tekstur og geometrisk yoke-design, rund halsudskæring og blødt stof. Nærbillede fremhæver lodrette linjer.

    DRESS - Gallakjole - black

    3.716,00 krinkl. moms

    Normalpris:4.645,00 kr-20%

    Nuværende valgt farve black

    Varen er udsolgt

    Du får en påmindelse, hvis varen kommer på lager igen. Hvis ikke, foreslår vi lignende styles.

    Levering

    Sælg tilbage

    Materiale:
     
    53% viskose, 29% polyamid, 17% polyester, 1% elastan
    Materialets detaljer:
     
    Jersey
    Plejeanvisning:
     
    Vaskes i hånden, må ikke bleges, ikke egnet til tørretumbler

    Varenummer:
     
    EA821C05F-Q11

    Fit:
     
    Slim

    Emporio Armani