Min brugerkonto
    Sorte atletiske sko med en glat læderoverdel, subtile teksturerede detaljer og en kontrasterende tåhætte i sort ruskind. Har en gummisål.
    Sorte afslappede sko lavet af læder og stof, med snørebåndsdesign, glat tekstur og rund tå. Båret med lyse beige bukser.
    Sorte sneakers har en glat overdel i læder og ruskind, flade snørebånd og en struktureret gummisål. Bæreres med beige bukser mod en grå gulv.
    Sort polo shirt med tre knapper og "MOSCHINO" logo, parret med beige lige ben bukser og sorte lædersko. Minimalistisk design.
    Sorte sneakers lavet af læder og ruskind, med en rund tå, teksturerede accenter og en gummisål med et lavprofil design.
    Sorte lædersneakers med en glat tekstur, der har buede sideaccenter og branding på hælen. Lav profil med en rund tå.
    Sorte snørestøvler med en kombination af glat læder og ruskind. Rundet tå, polstret krave og kontrasterende teksturdetaljer.
    Sort skosål med tekstureret gummi. Rund tå, glatte kanter og et cirkulært logoaftryk tæt på hælen.
    Sort sneakers med en blanding af glat læder og ruskind, strømlinet design, rund tå og flade snørebånd med strukturerede detaljer.

    Sneakers - nero

    1.598,00 krinkl. moms

    Oprindeligt:3.195,00 kr-50%

    Nuværende valgt farve nero

    Levering

    • Standard levering

      gratis

    Gratis levering og retur

    30 dages fuld returret

    Sælg tilbage

    Udvendigt materiale:
     
    Læder
    For:
     
    Kombination af læder og tekstilfor
    Sål:
     
    Imiteret læder
    Sål:
     
    Kunststof
    Foring:
     
    Meget let foring
    Plejeanvisning:
     
    Impregner venligst før brug

    Skospids:
     
    Rund
    Lukning, lås:
     
    Snørebånd
    Mønster:
     
    Unifarver
    Varenummer:
     
    6MO12P00O-Q11

    MOSCHINO