TilbageSko

Ballerinasko Størrelse 35.5 - Standard

    • Outlet
262 varer
TIL TOPPENTil toppenarrow_up
Brun læderballetflat med lille sløjfe og guldlogo-detalje på hæl og spidsender af sløjfen mod en ensfarvet baggrund.

Lauren Ralph LaurenJAYNA LEATHER FLAT - Ballerinasko - deep saddle tan

1.045,00 kr

Fødder iført sorte læderballet flats med bånddetaljer, kombineret med sorte bukser på en grå plettet gulv.

NextREGULAR FIT - FOREVER COMFORT SQUARE TOE BOW FLATS - Ballerinasko - black

365,00 kr

Sort læder balletflat med lille sløjfe og gyldent logodetalje på hælen, flad sål og rundt tåparti.

Lauren Ralph LaurenJAYNA LEATHER FLAT - Ballerinasko - black

1.045,00 kr

Sorte læder balletflade med rund tå, dekorativ sløjfe på forsiden og kontrasterende syninger langs kanterne. Enkelt, lavprofileret design.
  • Deal

ClarksFRECKLE ICE - Ballerinasko - black

fra579,95 kr

Normalpris:699,95 krSpar op til-17%

Brune nubuck balletflade med pink inderside, rund tå, dekorativ sløjfedetalje og en lav sort sål. Minimalistisk design med glat tekstur.
  • Deal

Pretty BallerinasANGELIS VILMIUS - Ballerinasko - dark brown

fra1.004,00 kr

Oprindeligt:1.115,00 kr-10%

Kvinde står op ad grå væg iført hvid langærmet top, rød mønstret maxinederdel og sorte sko, med hånden på hoften og neutralt ansigtsudtryk.
lauraparfimon
Balletflade i lys beige quiltet læder med sort lak-tåkappe og sløjfedetalje. Slank profil med mat finish og subtil syning.
  • Deal

Pretty BallerinasROSARIO - Ballerinasko - black/beige

1.346,00 kr

Normalpris:1.495,00 kr-10%

Sort flad sko med spids tå, net-udsnit på siderne og en lav stablet hæl på en neutral baggrund.
  • Deal

Peter KaiserBallerinasko - black

fra941,00 kr

Normalpris:1.045,00 krSpar op til-10%

Beige flad sko med sort lak-tå, lille sløjfe og gulddetalje, vist i sideprofil på hvid baggrund.

MICHAEL Michael KorsPIPER FLEX - Ballerinasko - khaki

1.095,00 kr

Sort og creme ultra-let sko med en overdel af ruskind, flad sål, elastiske remme og et lille logo på tåen.
  • Deal

PumaSPEEDCAT - Ballerinasko m/ rem - black/white/warm white

fra674,00 kr

Normalpris:749,00 krSpar op til-10%

Brun ruskind flats med spids tå, justerbar rem med guldbeslag og lav blokhæl på hvid baggrund.

Lauren Ralph LaurenLONDYN SUEDE SLINGBACK FLAT - Ballerinasko m/ rem - lauren tan

1.195,00 kr

Sort læder flad sko med spids tå, lav hæl og glat finish, vist fra siden på hvid baggrund.
  • Deal

Lauren Ralph LaurenLONDYN LEATHER BALLET FLAT - Ballerinasko - black

844,00 kr

Normalpris:1.145,00 kr-26%

Dames brun læder flad sko med spids tå, lav hæl og glat finish, vist i sideprofil på neutral baggrund.

Lauren Ralph LaurenLONDYN BURNISHED LEATHER BALLET FLAT - Ballerinasko - deep saddle tan

1.145,00 kr

Hvid vævet sko med tekstureret overdel, rundet tå, hvide læderdetaljer og fleksibel gummisål. Tynde snørebånd monteret.

adidas OriginalsTAEKWONDO MEI BALLET W - Ballerinasko m/ rem - cream white

fra849,00 kr

Balletflade med en sort laklæderkappe og en glat tan krop. Har en lille guldaccent nær tærne. Flad sål for komfort.

MICHAEL Michael KorsMANDY - Ballerinasko - husk

729,00 kr

Sorte læder flade sko med spids tå, der har en dekorativ ankelrem med en guldbuckle og perleaccent. Glat tekstur.
  • Deal

LipsyBallerinasko m/ rem - black

207,00 kr

Oprindeligt:351,00 kr-41%

Sorte læder balletflade med rund tå, lille hæl og dekorativ sløjfedetalje foran. Glat tekstur og elegant design.

LipsyBallerinasko - black

322,00 kr

Hvid og lyserød sneaker med blødt stofankelomslag bundet i en sløjfe, med justerbar rem og rundet sål.
  • Hot Drops
  • Nyhed

Nike SportswearAIR RIFT - Ballerinasko m/ rem - light soft pink/pale ivory

1.045,00 kr

Sort sportssko med mesh-overdel, to justerbare velcroremme og polstret sål designet til komfort og fleksibilitet.
  • Deal

Nike SportswearAIR RIFT LACE - Ballerinasko m/ rem - off noir

784,00 kr

Oprindeligt:1.045,00 kr-25%

Sidste laveste pris941,00 kr-17%

Bordeaux patentlæder flad sko med runde metaløjer, spids tå og en lav sort sål; glat tekstur med et strømlinet design.
  • Deal

Marks & SpencerBallerinasko - dark red

318,00 kr

Oprindeligt:636,00 kr-50%

Sorte patentlæder balletsko med rund tå, lille hæl og dekorativ sløjfe på fronten, sat sammen med lyse jeans.

GaborBallerinasko - schwarz

599,00 kr

Sorte kanvas ballet flats med en rund tå, lille sløjfe-detalje og en hvid gummisål med sorte striber langs siden.
  • Deal

ConverseCHUCK TAYLOR ALL STAR DAINTY - Ballerinasko - black/egret

494,00 kr

Normalpris:549,00 kr-10%

Beige ruskinds slingback sko med spids tå og flad blokhæl. Har en afrundet klapdetalje og en justerbar knaprem.
  • Deal

Paul GreenSlingback-ballerinasko - beige

fra1.076,00 kr

Oprindeligt:1.195,00 krSpar op til-10%

Kvinde i hvid ærmeløs top, beige ternede vidde bukser, hvide snørebåndssko, solbriller og bærer en brun fletpose indendørs.
alexandravajda
Balletflad med en brun mønstret tekstiloverdel, tan læder spids tå og lille logoaccents på fronten. Glat indvendig foring.

MICHAEL Michael KorsMANDY - Ballerinasko - brown

799,00 kr

Brun lædersko med spids tå, lav hæl og glat finish, vist fra siden på hvid baggrund.
  • Deal

Lauren Ralph LaurenLONDYN LEATHER BALLET FLAT - Ballerinasko - lauren tan

788,00 kr

Normalpris:1.145,00 kr-31%

Kvinde iført sort cropped top, oversized sort blazer, blå jeans, hvide sko, store solbriller, holder en sort håndtaske indendørs.
celineedenise
Side 1 af 4

Trends

  • Adibreak Bukser
  • Adidas Crew Socks
  • Adidas Originals Samba Jane
  • Asics Gt 1000 14
  • Asics Ub9 S Gel Ds
  • Deadpool Tshirt
  • Dickies Work Pant 874
  • Double Knit Full Zip Hoodie Ralph Lauren
  • Merrell Speed Strike
  • Nike Air Max Moto 2k
  • Nike Air Muse
  • Nyx Micro Brow Pencil
  • Og 85 Skechers